CF12JA3R00
MFR.Part #
CF12JA3R00
JLCPCB Part #
C2643172
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS