WW12JTR220
MFR.Part #
WW12JTR220
JLCPCB Part #
C2593878
Description
-55℃~+350℃ 220mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS