WW12JT2R20
MFR.Part #
WW12JT2R20
JLCPCB Part #
C2593625
Description
-55℃~+350℃ 2.2Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS