WW12FT88R7
MFR.Part #
WW12FT88R7
JLCPCB Part #
C3432712
Description
-55℃~+350℃ 400mW 88.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS