WW12JT750R
MFR.Part #
WW12JT750R
JLCPCB Part #
C2593508
Description
-55℃~+350℃ 400mW 750Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS