WW12JTR620
MFR.Part #
WW12JTR620
JLCPCB Part #
C2593890
Description
-55℃~+350℃ 400mW 620mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS