WW12FT8R87
MFR.Part #
WW12FT8R87
JLCPCB Part #
C2593689
Description
-55℃~+350℃ 400mW 8.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS