WW12FT18R7
MFR.Part #
WW12FT18R7
JLCPCB Part #
C2593784
Description
-55℃~+350℃ 18.7Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS