WW12FT11R5
MFR.Part #
WW12FT11R5
JLCPCB Part #
C2593498
Description
-55℃~+350℃ 11.5Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS