WW12FT5R36
MFR.Part #
WW12FT5R36
JLCPCB Part #
C2593765
Description
-55℃~+350℃ 400mW 5.36Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS