WW12FT665R
MFR.Part #
WW12FT665R
JLCPCB Part #
C2593802
Description
-55℃~+350℃ 400mW 665Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS