WW12JT1K80
MFR.Part #
WW12JT1K80
JLCPCB Part #
C2593810
Description
-55℃~+350℃ 1.8kΩ 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS