WW12FT5R76
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12FT5R76
JLCPCB Part #
C3437263
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 400mW 5.76Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS