WW12FT53R6
MFR.Part #
WW12FT53R6
JLCPCB Part #
C2593756
Description
-55℃~+350℃ 400mW 53.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS