WW12FT3R65
MFR.Part #
WW12FT3R65
JLCPCB Part #
C3381100
Description
-55℃~+350℃ 3.65Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS