WW12FT1R65
MFR.Part #
WW12FT1R65
JLCPCB Part #
C2593627
Description
-55℃~+350℃ 1.65Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS