CF14JB5R60
MFR.Part #
CF14JB5R60
JLCPCB Part #
C5573154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS