CF1JT470R
MFR.Part #
CF1JT470R
JLCPCB Part #
C2590574
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 470Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS