WW12FT6R65
MFR.Part #
WW12FT6R65
JLCPCB Part #
C2593617
Description
-55℃~+350℃ 400mW 6.65Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS