WW12FT2R67
MFR.Part #
WW12FT2R67
JLCPCB Part #
C2593410
Description
-55℃~+350℃ 2.67Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS