WW12FT26R7
MFR.Part #
WW12FT26R7
JLCPCB Part #
C2593442
Description
-55℃~+350℃ 26.7Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS