WW12FT2R61
MFR.Part #
WW12FT2R61
JLCPCB Part #
C2593412
Description
-55℃~+350℃ 2.61Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS