WW12JTR160
MFR.Part #
WW12JTR160
JLCPCB Part #
C2593879
Description
-55℃~+350℃ 160mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS