WW12FT2R37
MFR.Part #
WW12FT2R37
JLCPCB Part #
C2593790
Description
-55℃~+350℃ 2.37Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS