WW3FB100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3FB100R
JLCPCB Part #
C5833266
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS