WVM5JB150R
MFR.Part #
WVM5JB150R
JLCPCB Part #
C2646671
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS