WVM5JBR150
MFR.Part #
WVM5JBR150
JLCPCB Part #
C7390145
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+275℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS