VM5JB150R
MFR.Part #
VM5JB150R
JLCPCB Part #
C2645034
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS