WVM5JB100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WVM5JB100R
JLCPCB Part #
C7152486
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS