WVM5JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WVM5JB10R0
JLCPCB Part #
C2646672
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS