WVM5FB100R
MFR.Part #
WVM5FB100R
JLCPCB Part #
C2642559
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS