WVM5JB51R0
MFR.Part #
WVM5JB51R0
JLCPCB Part #
C2646683
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 51Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS