RSF5JT1K60
MFR.Part #
RSF5JT1K60
JLCPCB Part #
C6283650
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS