RSF5JT16K0
MFR.Part #
RSF5JT16K0
JLCPCB Part #
C6665825
Description
-55℃~+235℃ 16kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS