RSF5JT1K20
MFR.Part #
RSF5JT1K20
JLCPCB Part #
C5896507
Description
-55℃~+235℃ 1.2kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS