NKN500FR-73-16R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN500FR-73-16R
JLCPCB Part #
C19390980
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 16Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS