RSF3JT1K60
MFR.Part #
RSF3JT1K60
JLCPCB Part #
C3456017
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS