RSF2FT20R0
MFR.Part #
RSF2FT20R0
JLCPCB Part #
C2591620
Description
-55℃~+235℃ 20Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS