RSF2JT20R0
MFR.Part #
RSF2JT20R0
JLCPCB Part #
C2584980
Description
-55℃~+235℃ 20Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS