ERX-3SJ6R8A
MFR.Part #
ERX-3SJ6R8A
JLCPCB Part #
C3561683
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS