CF12JT2R70
MFR.Part #
CF12JT2R70
JLCPCB Part #
C2586168
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS