RSMF2FT20R0
MFR.Part #
RSMF2FT20R0
JLCPCB Part #
C2591325
Description
-55℃~+235℃ 20Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS