MGM3JT620K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM3JT620K
JLCPCB Part #
C6226335
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 3W 620kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS