FMP300FRF73-4K3
MFR.Part #
FMP300FRF73-4K3
JLCPCB Part #
C1761286
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS