WW1FB185R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FB185R
JLCPCB Part #
C7390393
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 185Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS