MGM3JT820K
MFR.Part #
MGM3JT820K
JLCPCB Part #
C20111906
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 3W 820kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS