MGM3JT120K
MFR.Part #
MGM3JT120K
JLCPCB Part #
C20111893
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 120kΩ 3W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS