CF14JB3R00
MFR.Part #
CF14JB3R00
JLCPCB Part #
C5573151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS