WW5JT1R50
MFR.Part #
WW5JT1R50
JLCPCB Part #
C6609230
Description
-55℃~+350℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS