CF14JT51K0
MFR.Part #
CF14JT51K0
JLCPCB Part #
C2441454
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS